Oferty pracy

2024-09-02

MANAGED FILES & MESSAGE QUEUE ADMINISTRATOR

Aktualne
Full time, Zdalnie
Opublikowano 2 miesiące temu

Dla klienta z branży bankowej poszukujemy kandydata na stanowisko managed files and message queue administratora.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w administracji systemami MQ (Message Queue) oraz MFT (Managed File Transfer)
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania MQ, takimi jak IBM MQ
  • znajomość narzędzi do zarządzania transferem plików, takich jak Axway SecureTransport, WS_FTP, lub inne podobne

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i administracja systemami MQ oraz MFT
  • udział w migracji systemu do IBM ACE
  • rozwiązywanie problemów oraz optymalizacja procesów
  • współpraca z zespołami projektowymi w międzynarodowym środowisku

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej firmie IT: Renomowana firma z ugruntowaną pozycją na rynku, działająca na globalnym rynku
  • elastyczny model pracy: Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej, dostosowanej do Twoich potrzeb
  • rozwój zawodowy: Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach, rozbudowany program szkoleń i warsztatów, a także wewnętrzne inicjatywy rozwojowe
  • kultura organizacyjna: Polityka otwartych drzwi, wsparcie w okresie wdrożenia przez doświadczonych kolegów, sprzyjająca współpracy atmosfera
  • program benefitów: Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, a także program poleceń pracowniczych
  • inicjatywy społeczne: Możliwość udziału w akcjach charytatywnych i społecznych organizowanych przez firmę

Stabilne warunki zatrudnienia – oferta zakłada długofalową współpracę w oparciu o B2B lub UoP.

Współpraca jest w formie zdalnej.
Wymiar godzin: Pełny etat.

Rekrutacja jest jednoetapowa, finalny feedback w ciągu 1 tygodnia od rozmowy.