TESTER AUTOMATYZUJĄCY (ref: 4)

Aktualne
Full time, Zdalnie
Dodane 1 tydzień dni temu

Dla klienta z obszaru finansowego poszukujemy Testera

Zakres obowiązków:
– opracowywanie i utrzymywanie scenariuszy testowych
– testowanie funkcjonalności aplikacji Web i desktop
– testowanie raportów i zestawień
– wykonywanie i tworzenie skryptów testowych w narzędziach automatyzujących testy funkcjonalne i integracyjne
– tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej
– utrzymywanie i raportowanie statystyk błędów w projektach
– bliska współpraca z zespołem projektowym, właścicielem produktu i stroną biznesową
Wymagania:
– dobra organizacja pracy własnej
– doświadczenie w testowaniu oprogramowania min. 2 lata
– podstawowa znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
– dobra znajomość narzędzi i metod testowania
– praktyczna znajomość języka SQL na poziomie podstawowym
– praktyczna znajomość narzędzia TestLink lub narzędzia o zbliżonej funkcjonalności
– praktyczna znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
– umiejętność analizy danych źródłowych
Mile widziane:
– umiejętność precyzyjnej komunikacji zarówno bezpośredniej jak i przy użyciu kanałów elektronicznych (mail, czat, video)
– zdolność do samodzielnego zgłaszania optymalizacji w testowanych aplikacjach
– praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. Selenium)
– znajomość środowiska Jira i Confluence
– podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
– znajomość XML, HTML, C

Typ: współpraca w oparciu o B2B lub umowę o pracę.
Tryb pracy: Co najmniej do końca roku praca 100% zdalna, w 2022 hybrydowa (ok 1-2 dni w biurze na dwa tygodnie pracy). Siedziba firmy w Łodzi.
Wymiar godzin: full time.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.