SERVICE DESK

Aktualne
Full time, Warszawa
Dodane 3 tygodnie dni temu

Dla jednego z liderów wśród krajowych Software Housów, poszukujemy Specjalisty Service Desk.
Klientem jest lider branży Digital Signage w Europie, prowadzi intensywne i kompleksowe wdrożenia systemów multimedialnych na terenie Polski oraz Europy, UK i Izraela. Oferta dotyczy wsparcia przy projektach dla największych mutlibrandowych marek w kraju.

Zakres obowiązków:
• kontakt z klientami.
• rejestrowanie, klasyfikowanie, analizowanie i rozwiązywanie nadchodzących zgłoszeń. Zgłoszenia te będą głównie dotyczyły problemów związanych z codzienna obsługą oprogramowania i sprzętu.
• bezpośrednie oraz zdalne wsparcie pracowników firmy w zakresie IT.
• współpraca z zewnętrznymi firmami IT: telefoniczna obsługa zgłoszeń usterek i innych problemów IT związanych z funkcjonowaniem firmy.
• przygotowanie i konserwacja sprzętu komputerowego.

Nasze wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• wysoka kultura osobista oraz miłe i przyjazne nastawienie do ludzi i pracy, dobry kontakt z klientem.
• umiejętność analitycznego myślenia.
• umiejętność rozwiązywania problemów.
• umiejętność działania pod presją czasu.
• dobra organizacja pracy.
• znajomość OS Windows oraz Android.
• znajomość budowy i funkcjonowania komputerów
• mile widziane znajomość zagadnień sieciowych.
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• pracę w nowoczesnej siedzibie na Stadionie Narodowym
• luźną partnerską atmosferę
• stabilne wynagrodzenie na UoP lub B2B
• szkolenia i możliwość poszerzania wiedzy na pokładzie dużego Software Housu
• stawka: 4000,00 netto na UoP lub 6000,00 netto na B2B, po 3 miesiącach pozytywnej współpracy gwarantowana podwyżka

Długofalowa współpraca w oparciu o UoP lub B2B
Pełna dyspozycyjność: Onsite w nowoczesnej siedzibie na Stadionie Narodowym w Warszawie
Sprawny proces rekrutacji online

Wymagany jest poprawny numer telefonu.