Programista Java Fullstack

Aktualne
Warszawa, Zdalnie
Posted 1 tydzień ago

Dla Klienta z branży finansowej poszukujemy Programisty Java

Zadania:
• Development aplikacji portalowych w zakresie FE/backend JAVA zgodnie z wymaganiami.
• Praca w Scrum.
• Analiza wymagań, refirnment story, badania DOR (Definition oF Ready) dla story, dostarczanie i współpraca dla zapewnienia DOD (Definition of Done) dla story.
• Praca w rezimie CI/CD przy użyciu odpowiednich narzędzi developerskich i wspierających.
• Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanego oprogramowania i codereview dla innych developerów.
Oczekiwania:
• Doświadczenie z JAVA 8+ (2+ lat), SpringBoot lub React JS, TypeScript, JavaScript(Node.js) (2+ lata)
• Doświadczenie w projektowaniu i developmencie rozwiązań opartych o mikrousługi (Kubernetes)
• Doświadczenie z REST i SOAP
• Doświadczenie w tworzeniu bezpiecznych rozwiązań portalowych (pentesty, konfiguracja WAF)
• Doświadczenie praktyk DevOps
• Doświadczenie z continuous integration, continuous deployment and testing z wykorzystaniem różnych narzędzi
• Doświadczenie pracy w Scrum (innych zwinnych metodykach)
• znajomość technologii z jakich korzystamy, czyli: GIT, Jenkins, Enterprise Architect, JIRA, Confluence, narzędzi do kontroli jakości kodu, wspierających testowanie
• Język angielski komunikatywny

Typ: Długofalowa współpraca w oparciu o B2B (z możliwością negocjacji płatnego urlopu) lub w oparciu o Umowę o pracę
Pełna dyspozycyjność: Praca obecnie zdalna (docelowo onsite w Warszawie)
Wymiar godzin: Full time
Sprawny proces rekrutacji online

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.