PROJECT MANAGER – PROJEKTY PROGRAMISTYCZNE .NET

Aktualne
Full time, Warszawa, Zdalnie
Dodane 9 miesięcy dni temu

Dla klienta z obszaru media/telekomunikacja poszukujemy kierownika projektów – projekty programistyczne .NET

Zadania:

  • kierowanie projektami programistycznymi realizowanymi w metodyce zwinnej;
  • ścisła współpraca z klientem biznesowym (wewnętrznym);
  • budowa zespołu;
  • utrzymanie relacji z klientem biznesowym;
  • nadzór nad pracami programistycznymi zgodnie z wytycznymi SCRUM: zbieraniem wymagań zgodnie z metodyką zwinną, realizacją prowadzoną przez zespół, tworzenie backlogu, planowanie i prowadzenie sprintów, przeglądów, retrospektyw;
  • wprowadzenie do użytkowania;
  • zarządzanie zakresem, budżetem i harmonogramem projektu.

Informacja o projektach:

  • technologia: .Net Core, SQL Server, Doker;
  • narzędzia: Jira, Confluence, MS Projekt, Enterprise Architect, Visual Studio;
  • budżet projektów > 1 mln.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: informatyka;
  • praktyka przy prowadzeniu projektów programistycznych;
  • doświadczenie w procesie nadzoru nad zbieraniem wymagań, procedurach odbioru;
  • praktyka w prowadzeniu zespołów liczniejszych niż 7 osób;
  • dobra znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami oraz narzędzi Jira, Confluence, MS Project;
  • rozumienie procesu wytwórczego i wdrożeniowego (rodzaje testów, plany wdrożenia);
  • znajomość procesu zbierania wymagań i projektowania systemów, zdolności analityczne oraz znajomość notacji UML i BPMN;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2+);
  • energia do działania, własna inicjatywa.

Typ: długofalowa współpraca w oparciu o B2B (z możliwością negocjacji płatnego urlopu) lub umowa o pracę.
Tryb pracy: obecnie 100% zdalnie, w przyszłości onsite/hybrydowo w siedzibie klienta (Warszawa).
Wymiar godzin: full time.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.