PROJECT MANAGER WDROŻENIA PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH

Aktualne
Full time, Warszawa, Zdalnie
Dodane 9 miesięcy dni temu

Dla klienta z obszaru media/telekomunikacja poszukujemy kierownika projektów – wdrożenia systemów informatycznych

Zadania:

  • realizacja projektów wdrożeniowych w zakresie systemów informatycznych;
  • nadzór nad zbieraniem wymagań, opracowanie dokumentacji przetargowej, kierowanie realizacją prowadzoną przez zespół złożony z pracowników i wykonawców zewnętrznych, prowadzenie procedur odbioru i przekazania do eksploatacji;
  • utrzymanie relacji z klientem biznesowym.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: informatyka;
  • praktyczna znajomość ustawy o zamówieniach publicznych;
  • praktyka przy prowadzeniu wdrożeń systemów informatycznych w sektorze publicznym od strony zamawiającego;
  • umiejętność opracowywania opisów przedmiotu zamówienia (OPZ) i specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ) oraz draftu umowy;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w projektach informatycznych w zakresie nadzoru nad zbieraniem wymagań, realizacją, procedurami odbiorowymi;
  • dobra znajomość metodyk zarządzania projektami (m.in. PRINCE2 i Scrum) oraz narzędzi Jira, Confluence, MS Project;
  • rozumienie procesu wdrożeniowego (rodzaje testów, plany wdrożenia);
  • praktyka w prowadzeniu zespołów liczniejszych niż 8 osób;
  • bardzo dobry warsztat związany z kierowaniem projektami (zarządzanie budżetem, harmonogramem, zakresem);
  • znajomość aspektów zarządzania zmianą;
  • zdolności analityczne oraz znajomość notacji UML i BPMN;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2+).

Typ: długofalowa współpraca w oparciu o B2B (z możliwością negocjacji płatnego urlopu) lub umowa o pracę.
Tryb pracy: obecnie 100% zdalnie, w przyszłości onsite/hybrydowo w siedzibie klienta (Warszawa).
Wymiar godzin: full time.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.