Programista.NET-Fullstack-Angular

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Posted 2 tygodnie ago

Dla Klienta z branży finansowej poszukujemy Programisty .NET Fullstack z Angularem

Zadania:

– Projektowanie i realizacja rozwiązań z zakresu frontend i backend, integracji między aplikacjami oraz automatyzacji procesów CI/CD
– Przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych
– Dokumentowanie prac programistycznych
Wymagania podstawowe:
– Znajomość programowania w .NET w stopniu zaawansowanym,
– Znajomość testowania modułowego, automatyzacji testów,
– Znajomość metodyk analizy wymagań użytkownika,
– Znajomość metodyk projektowania systemów,
– Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, TypeScript, Angular 2+ lub React , Web API, WCF, SQL, HTML5
– Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Msbuild, TeamCity, Powershell.
– Umiejętność dokumentowania swojej pracy i czytania dokumentacji na poziomie HLD
– Doświadczenie w pracy metodyką Agile
Mile widziane:
– Potwierdzenie umiejętności programowania testami kompetencji.
– Certyfikaty MCTS: .NET Framework 4.0, ASP.NET Applications.
– Doświadczenie w realizacji interfejsów z wykorzystaniem systemów kolejkowych
– Znajomość interfejsów REST
– Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Typ: Długofalowa współpraca w oparciu o B2B (z możliwością negocjacji płatnego urlopu) lub w oparciu o Umowę o pracę
Pełna dyspozycyjność: Praca zdalna (docelowo zdalna + częściowo onsite)
Wymiar godzin: Full time
Sprawny proces rekrutacji online

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.