.NET DEVELOPER (ANGULAR)

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa, Zdalnie
Dodane 10 miesięcy dni temu

Dla klienta z branży finansowej poszukujemy .Net Developera z Angularem

Zadania:

  • projektowanie i realizacja rozwiązań z zakresu frontend i backend, integracji między aplikacjami oraz automatyzacji procesów CI/CD;
  • przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych;
  • dokumentowanie prac programistycznych.

Wymagania podstawowe:

  • znajomość następujących elementów inżynierii oprogramowania:
    • programowanie w .NET w stopniu zaawansowanym,
    • testowanie modułowe, automatyzacja testów,
    • metodyki analizy wymagań użytkownika,
    • metodyki projektowania systemów;
  • doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, TypeScript, Angular 2+ lub React, Web API, WCF, SQL, HTML5;
  • znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Msbuild, TeamCity, PowerShell;
  • umiejętność dokumentowania swojej pracy i czytania dokumentacji na poziomie HLD;
  • doświadczenie w pracy metodyką Agile.

Mile widziane:

  • potwierdzenie umiejętności programowania testami kompetencji;
  • certyfikaty MCTS: .NET Framework 4.0, ASP.NET Applications;
  • doświadczenie w realizacji interfejsów z wykorzystaniem systemów kolejkowych;
  • znajomość interfejsów REST;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Typ: długofalowa współpraca w oparciu o B2B (z możliwością negocjacji płatnego urlopu) lub w oparciu o umowę o pracę.
Pełna dyspozycyjność: obecnie praca w 100% zdalna, w przyszłości częściowo onsite w Warszawie.
Wymiar godzin: full time.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.