JAVA DEVELOPER

Aktualne
Full time, Warszawa, Zdalnie
Posted 1 tydzień ago

Dla klienta z branży finansowej poszukujemy programisty Java.

Zadania:
• Rozwój systemu korporacyjnej bankowości internetowej
• Praca zgodnie z metodyką Scrum
• Wykonywanie code review, pisanie testów jednostkowych, dokumentowanie
Wymagania:
• Minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji projektów Java/JEE
• Minimum 3-letnie doświadczenie w Angular 2+
• Praktycznej znajomości: Spring, EJB, JSP, SOAP/REST
• Znajomość technologii webowych: HTML 5, CSS3, JavaScript, jQuery
• Podstawowej znajomości serwerów aplikacyjnych w środowisku javowym (JBossEAP/WildFly)
• Doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych SQL (np. Oracle)
• Znajomości systemu kontroli wersji Git (Gitlab/BitBucket)
• Doświadczenie w używaniu Ant, Maven, Gradle, NodeJS
• Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
• Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

Typ: długofalowa współpraca w oparciu o B2B (z możliwością negocjacji płatnego urlopu) lub w oparciu o umowę o pracę.
Pełna dyspozycyjność: obecnie praca w 100% zdalna, w przyszłości częściowo onsite w Warszawie.
Wymiar godzin: full time.

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.