Ekspert ds. Analiz Architektury i Projektów IT

Aktualne
Full time, Warszawa
Posted 2 tygodnie ago

Dla Klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy Ekspert ds. Analiz Architektury i Projektów IT

Zadania:
– Przygotowywanie analiz dotyczących możliwości zapewnienia wsparcia informatycznego oraz kierunków rozwoju IT w wybranych obszarach biznesowych (analizy make-or-buy, uzasadnienia biznesowe, ocena architektoniczna)
– Analiza rozwiązań/narzędzi IT dostępnych na rynku i oceną ich zgodności z oczekiwaniami biznesu i wymaganiami IT
– Ocena użyteczności i efektywności kosztowej rozwiązań IT
– Opracowywanie raportów i tworzeniem prezentacji podsumowujących wykonane analizy oraz przedstawiających wnioski i rekomendacje
– Koordynowanie prac po stronie IT w ramach prowadzonych inicjatyw
– Stała i ścisła współpraca z pracownikami departamentu IT, w szczególności z Analitykami, Architektami i IT Biznes Partnerami w zakresie prowadzonych tematów

Oczekiwania:
– Wykształcenie wyższe: preferowane kierunki techniczne (informatyka), ekonomiczne (zarządzanie, ekonomia)
– Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w roli związanej z planowaniem i rozwojem technologii IT
– Doświadczenie projektowe – mile widziane w projektach dotykających obszaru IT (doradczych lub wdrożeniowych)
– Umiejętność analizowania danych i raportów, a na ich podstawie przygotowanie konkretnych wniosków oraz rekomendacji
– Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel, PowerPoint)
– Język angielski w środowisku biznesowym

Oferujemy:
– Home Office (6x w miesiącu)
– Prywatną opiekę medyczną
– Ubezpieczenie na życie
– Kartę Multisport
– System kafeteryjny (bilety do kina, teatru, bony na zakupy itp.)
– Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
– Paczki świąteczne dla dzieci
– Jeden dodatkowy dzień wolny
– Program emerytalny

Typ: Długofalowa współpraca w oparciu o B2B (z możliwością negocjacji płatnego urlopu) lub w oparciu o Umowę o pracę
Pełna dyspozycyjność: praca onsite
Wymiar godzin: fulltime
Sprawny proces rekrutacji online

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.