DEVOPS ENGINEER MS 365

Aktualne
Full time, Zdalnie
Dodane 8 miesięcy dni temu

Dla klienta z obszaru produkcja/przemysł poszukujemy DevOps Engineera MS 365

Główne zadania:
  • zarządzanie zmianą w kontekście transformacji firmy produkcyjnej zgodnie z nurtem Przemysłu 4.0;
  • utrzymanie i konfiguracja środowiska O365 oraz D365 i narzędzi zależnych;
  • opracowywanie i wdrażanie przepływów procesów i pisanie skryptów lub reguł działających w tle na narzędziach chmurowych;
  • opracowywanie narzędzi do celów wsparcia;
  • integrowanie i migracja narzędzi IT do chmury.
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu i utrzymaniu produktów Office 365;
  • doświadczenie w rozwoju w Azure (funkcje Azure, aplikacje logiczne, CDS);
  • wiedza na temat Exchange, SharePoint Framework Development;
  • umiejętność pisania (programowania) skryptów w językach dostępnych w Office 365;
  • znajomość zarządzania i utrzymania produktów Dynamics 365;
  • znajomość struktury Microsoft Axapta 2012;
  • innowacyjne podejście do realizacji celów, nastawienie na automatyzacje i skracanie procesów;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • nastawienie na realizację celu;
  • kreatywność/myślenie „3D”.
Mile widziane:
  • umiejętność projektowania architektury zależności procesów i aplikacji oraz samodzielnego podejmowania decyzji.

Typ: współpraca w oparciu o B2B lub umowa zlecenie.
Tryb pracy: praca 100% zdalna.
Wymiar godzin: full time.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.