DEVOPS

Aktualne
Full time, Łódź, Zdalnie
Posted 1 tydzień ago

Dla klienta z obszaru finansowego poszukujemy DevOpsa.
Zadania do realizacji na stanowisku
• tworzenie, rozwój oraz modyfikacja istniejących narzędzi wsparcia procesów Continuous Integration / Continuous Delivery / Continuous Deployment
• tworzenie i utrzymanie wewnętrznego oprogramowania wpierającego te procesy; • automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania/ administracji środowisk testowych/ wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne;
• zarządzanie konfiguracją;
• automatyzacja monitoringu;
• konfiguracja\administracja środowiskami developerskimi/testowymi w ograniczonym zakresie;
• ścisła współpraca z zespołami programistów/testerów/administratorów w procesie przygotowywania oprogramowania do uruchomienia w środowisku produkcyjnym;

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznych;
• przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku programisty;
• znajomość języka programowania C#;
• umiejętności programowania w językach skryptowym takich jak PowerShell/ Python
• umiejętność pracy w zespole;
• znajomość podstaw administracji systemami Windows i Linux; Dodatkowe umiejętności mile widziane (nie obowiązkowe)
• znajomości jednego z narzędzi: Ansible (preferowany), Puppet, inne podobne;
• znajomości narzędzi takich jak Jenkins, TeamCity, Octopus;

Typ: długofalowa współpraca w oparciu o B2B (z możliwością negocjacji płatnego urlopu) lub w oparciu o umowę o pracę.
Pełna dyspozycyjność: obecnie praca w 100% zdalna, chętnie z bardzo sporadycznymi wizytami w Łodzi
Wymiar godzin: full time.

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.