CLOUD EXPERT

Full time
Warszawa, Zdalna
Posted 2 tygodnie ago

Dla Klienta z branży finansowej poszukujemy Cloud Experta

Zadania:
• Zarządzanie i administrowanie rozwiązaniami w modelu IaaS and PaaS (Azure, AWS),
• Zarządzanie i administrowanie platformą Office 365 (SaaS),
• Planowanie i rozwój systemu monitoringu infrastruktury, aplikacji i usług w chmurze,
• Projektowanie i rozwój procesów automatycznego tworzenia i zarządzania konfiguracją środowisk,
• Planowanie i rozwój standardów w obszarze DevOps,
• Analiza, obsługa i rozwiązywanie wykrytych problemów,
• Automatyzacja procesów,
• Zarządzanie planami backupowymi i realizacja placów DR z uwzględnieniem wymagań RPO i RTO.

Oczekiwania:
• Minimum trzy lata doświadczenia w planowaniu, wdrażaniu i utrzymaniu usług chmurowych (Office 365 i/lub Azure i/lub AWS)
• Doświadczenie w migrowaniu systemów, usług i użytkowników ze środowiska lokalnego do chmury.
• Doświadczenie w zarządzaniu Windows Server 2012 R2, 2016.
• Doświadczenie z projektowaniu i zarządzaniu usługami AD, ADFS, DNS, DHCP.
• Doświadczenie w budowaniu i konfigurowaniu środowisk w oparciu o kod (np. Ansible, Terraform, Chef)
• Znajomość technologii: GitLab, SVN, Gerrit, Jenkins, Maven, Docker, Artifactory, Nexus, Prometheus, Kubernetes
• Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN, urządzeń sieciowych, Firewall, Proxy, Load Balancer, HTTP(s), SSH, TCP/IP, usług sieciowych REST, SOAP,
• Podstawowa znajomość ITIL.
• Podstawowa znajomość pisania skryptów (PowerShell).

Mile widziane:
• Doświadczenie w zarządzaniu Exchange, Sharepoint
• Doświadczenie w zarządzaniu systemami Linux
• Certyfikacja O365 / Azure / AWS 1

Typ: Kontrakt B2B
Pełna dyspozycyjność: praca zdalna (docelowo zdalnie + sporadycznie onsite)
Czas kontraktu: 1 – 2 lata z możliwością przedłużenia

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.