AZURE DATA ENGINEER

Aktualne
Full time, Warszawa, Zdalnie
Posted 5 dni ago

Dla klienta z obszaru finansowego poszukujemy Azure Data Engineera

Zakres obowiązków:
 budowa chmurowych rozwiązań procesujących dane,
 projektowanie, utrzymanie oraz wdrażanie przepływów danych wsadowych włączając w to procesy ETL oraz integracje pomiędzy systemami chmurowymi i systemami on-premises,
 weryfikacja jakości danych,
 opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej.

Od kandydatów oczekujemy:
 Bardzo dobrej znajomości platformy Azure, w szczególności usługi: Databricks, Data Lake, Data Factory, Azure SQL,
 Bardzo dobrej znajomości SQL,
 Bardzo dobrej znajomości Python (w tym wykorzystanie w ramach Databricks),
 Min. 3 lat doświadczenia zawodowego, w tym 2 lat pracy na podobnym stanowisku,
 Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Dodatkowe atuty kandydatów:
 Praktyczna znajomość administracji platformą Azure
 Znajomość Spark
 Znajomość Azure Synapse Analytics

Typ: długofalowa współpraca w oparciu o B2B
Pełna dyspozycyjność: zdalnie
Wymiar godzin: full time.

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.