FRONTEND ANGULAR DEVELOPER (REF:1)

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Dodane 3 tygodnie dni temu

Dla Klienta z obszaru finansowego poszukujemy Frontend Developera.

ZADANIA:
– udział w przekrojowych projektach realizowanych przy udziale Pionu IT,
– projektowanie kompleksowych aplikacji internetowych,
– weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie,
– wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym,
– zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez code review i testy jednostkowe.

OCZEKIWANIA:
– wykształcenie wyższe – Informatyka i kierunki pokrewne (np. techniczne, matematyczne),
– minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku developera Angular,
– mile widziane doświadczenie zawodowe w sektorze finansowo – ubezpieczeniowym,
– dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle,
– Angular 2+,
– JavaScript
– HTML
– TypeScript
– znajomość REST API, JSON.

MILE WIDZIANE:
– Jenkins,
– Webpack,
– dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
– umiejętność pracy zespołowej,
– otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań.

OFERUJEMY:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
– dostęp do dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, PPK, zniżki na ubezpieczenia i ubezpieczenia dedykowane pracownikom) oraz premia roczna w przypadku zatrudnienie na umowie o pracę,
– przyjazną atmosferę pracy,
– możliwość rozwoju, nabywania nowych umiejętności i poznawania nowych technologii,
– dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy ( nowoczesne biuro w budynku Warsaw Unit -tuż przy Metro Daszyńskiego).

Typ: Długofalowa współpraca w oparciu b2b lub uop
Tryb: Praca w trybie hybrydowym (2-3 dni w biurze tygodniowo)
Sprawny proces rekrutacji online

Wymagany jest poprawny numer telefonu.