Administrator Linux / DevOps

Full time, Remote
Posted 1 miesiąc ago

Dla Klienta z branży logistycznej poszukujemy Administratora Linux

Zadania:
· Integracja komponentów oprogramowania i aplikacji z działającymi systemami;
· Analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespoły developerskie i utrzymaniowe;
· Zarządzanie użytkownikami i prawami dostępu na środowiskach deweloperskich, integracyjnych i testowych;
· Zarządzanie systemami monitoringu;
· Utrzymanie infrastruktury Storage, SAN, Serwery, Wirtualizacja (VMWare), System (Linux);
· Tworzenie, rozwijanie i utrzymanie procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery;
· Automatyzacja procesów zarządzania rozproszonymi systemami;
Oczekiwania:
· Doświadczenie w administracji serwerami aplikacji (Apache Tomcat, nginx, Apache httpd);
· Java – doświadczenie w utrzymaniu aplikacji Javy;
· Bardzo dobra znajomość Linuxa (preferowany RedHat/Centos), administracja, diagnostyka;
· Minimum 2 letnie doświadczenie w środowisku linuxowym (w ramach jednej firmy);
· Znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego;
· Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy;
Mile widziane:
· znajomość narzędzi Configuration Mgmt/Automation (preferowany Ansible);
· doświadczenie z zakresu konteneryzacji (Docker, Kubernetes/Swarm);
· doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD (GIT, SVN, Gerrit, Jenkins, Maven, itp.);
Dodatkowym Atutem będzie:
· Znajomość produktów RedHat: (RHEL, OpenShift, Satellite, Ansible Tower/AWX);
· Znajomość narzędzi do monitoringu (Zabbix, Grafana, Prometheus);
· Doświadczenie w pracy w środowisku zautomatyzowanym CI/CD;
· Znajomość narzędzi (Puppet, Graylog, Glassfish, Jboss, HAProxy);
· Doświadczenie w programowaniu w kilku językach.

Typ: Kontrakt B2B
Czas kontraktu: 1 rok – 2 lata (z możliwością przedłużenia)
Pełna dyspozycyjność: praca zdalna

Job Features

Job CategoryJOBS

A valid email address is required.
A valid phone number is required.