ADMINISTRATOR LINUX

Aktualne
Full time, Hybrydowo, Warszawa
Dodane 9 miesięcy dni temu

Dla klienta z branży media poszukujemy administratora Linux
Zadania:
• administracja systemami Linux (Debian, Centos) przy wsparciu Ansible;
• tworzenie własnych playbooków oraz utrzymywanie już istniejących;
• administracja usługami, m.in. MongoDB, GitLab, Memcache, varnish, nginx, Apache;
• administracja maszynami wirtualnymi na platformie VMware.
Szukamy:
• osoby swobodnie poruszającej się w administrowaniu systemami klasy Linux/UNIX z minimum 3-letnim doświadczeniem;
• osoby z wiedzą z zakresu implementacji skryptów bash i narzędzi do automatyzacji zadań administracyjnych, np. Ansible lub innych;
• osoby, która zajmie się koordynacją i czynnym udziałem w projektach i zadaniach takich jak: migracje, upgrade’y, projektowanie nowych rozwiązań;
• osoby nieobawiającej się nowych, ale atrakcyjnych i ambitnych wyzwań.
Oczekujemy również:
• umiejętności pracy w zespole (dzielenie się wiedzą, dokumentacja swojej pracy, tworzenie procesów dla całego zespołu);
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• wysokich standardów pracy.
Dodatkowymi atutami będą:
• umiejętność administrowania bazami danych (MongoDB, Oracle);
• znajomość mechanizmów cache’owania zapytań HTTP (nginx, varnish);
• doświadczenie w pracy z sieciami SAN;
• umiejętność programowania (golang, Python);
• doświadczenia z rozwiązaniami CDN.

Typ: długofalowa współpraca w oparciu o B2B (z możliwością negocjacji płatnego urlopu) lub umowę o pracę.
Pełna dyspozycyjność: onsite, możliwa częściowa praca zdalna.
Wymiar godzin: full time.
Sprawny proces rekrutacji online

Wymagany jest poprawny numer telefonu.