ADMINISTRATOR UNIX/LINUX (ref:5)

Aktualne
Full time, Zdalnie
Dodane 1 tydzień dni temu

Dla klienta z obszaru finansowego poszukujemy Administratora Unix/Linux

Zadania:
• Administracja, zapewnienie dostępności, ciągłości działania aplikacji w środowisku Linux/Unix (administracja środowiskami testowymi, produkcyjnymi)
• Konfiguracja oraz parametryzacja środowisk aplikacyjnych / testy poprawnej konfiguracji aplikacji
• Rozwój monitoringu środowisk
• Utrzymanie dokumentacji instalacyjnej oraz eksploatacyjnej środowisk aplikacyjnych
• Automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania/ administracji środowisk testowych/ wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne
• Ścisła współpraca z zespołami programistów/testerów/administratorów jak również z biznesem od momentu przygotowywania oprogramowania do uruchomienia w środowisku testowym/produkcyjnym
• Rozwój w kierunku administracji systemami opartymi o serwery aplikacyjne i technologię Java
Oczekiwania:
• Praktyczna znajomość systemów Linux/RedHat / doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux/RedHat
• Doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux
• Znajomość narzędzi i płynnego poruszania się w powłoce shell oraz umiejętności pisania skryptów

Typ: współpraca w oparciu o B2B lub umowę o pracę.
Tryb pracy: Co najmniej do końca roku praca 100% zdalna, w 2022 hybrydowa (ok 1-2 dni w biurze na dwa tygodnie pracy). Siedziba firmy w Warszawie.
Wymiar godzin: full time.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.